Důležitá zpráva pro naše klienty solária! 
Chceme vám sdělit důležitou zprávu ohledně návštěvy našeho solária. Abyste mohli plně využít slunečních paprsků a získat dokonalé opálení, prosíme Vás, abyste se při zájmu o solárium objednávali předem prostřednictvím našich webových stránek nebo telefonicky během provozní doby našeho fitness centra.
Tímto opatřením se snažíme minimalizovat čekací doby a zajistit vám pohodlnou a efektivní službu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a věříme, že toto opatření přispěje ke zlepšení Vašeho celkového zážitku.
Jak se objednat:
Návštěva našich webových stránek: Na našem webovém portálu www.phoenix-gym.cz najdete snadný a intuitivní rezervační systém. Stačí vybrat požadovaný čas, napsat emailovou adresu a potvrdit rezervaci. http://www.onlinememberpro.cz/phoenix_gym_stod/default.aspx Telefonická rezervace: Na telefonním čísle 774 559 508 během provozní doby fitness centra.
Provozní doba fitness centra: Po, St, Pá od 8h do 21h a v neděli od 10h do 21h.
Vaše rezervace na solárium předem nám pomohou lépe plánovat a přizpůsobit se Vašim potřebám.
Děkujeme a těšíme se na Vás. 
Návrh bez názvu
 

 

Změna otevírací doby. Neděle s obsluhou recepce od 10h do 21h. Pro členy se nic nemění.

Sauna

Dopřejte odpočinek tělu i duši a využijte naší sauny. Saunu si předem nezapomeňte zarezervovat u nás na baru fitness nebo na našich webových stránkách.
     

Sauna 41